«Аверс» розпочав свою роботу в 1994 році з накопичення досвіду у закупівлі та продажі літератури, а в 1997 році вийшло у світ наше перше видання: дитяча казка «Лисичка та журавель» у вигляді книжечки-календаря. Гортаючи її сторінки, діти могли побачити героїв казки в оточенні різних пір року, познайомитися з назвами та порядком місяців, читаючи (чи радше – слухаючи) українську казку.

        З того, найпершого видання, багато чого змінилося: виходили друком нові книжки, змінювалися поліграфічні можливості і підходи до підготовки та випуску книжок, а прагнення нашого видавництва створювати якісний, оригінальний книжковий продукт залишилося незмінним.

        Початково «Аверс» спеціалізувався на підготовці та випуску дитячої розвивальної літератури, але поступово в асортименті видавництва з’явилися й інші видання: ми – львів’яни, які дуже люблять своє місто, тому, бажаючи відкрити його потаємні маршрути та історії для широкого загалу, почали випускати путівники та краєзнавчі книги про Львів. Поступово до асортименту видань про Львів додалася спеціалізована література вузького тематичного спрямування. З часом така тематика привела нас до видання краєзнавчої літератури не лише про власне місто, адже самим тільки Львовом цікавинки нашої країни не закінчуються.  

        Сьогодні в асортименті нашого видавництва широкий спектр оригінальних (не перекладних та ліцензованих, а власних) книжкових проектів різного спрямування, які незмінно відзначаються високохудожніми текстами, чудовими ілюстраціями, добрим поліграфічним виконанням і – особливо – спрямованістю на інтелектуальний розвиток дитини, адже основною аудиторією «Аверсу» були і залишися діти.

        Ми віримо, що розвиток сучасної техніки у вигляді планшетів та електронних книжок не може замінити взаємодію дитини з книгою. Є щось чарівне, майже сакральне у запаху нової книги, у шелестінні сторінок, у малюнках, нанесених на папір, дотик до якого так відрізняється від ковзання пальців сенсорною панеллю… Галина Богданівна Гнидюк – директор видавництва – любить повторювати, що «усе починається з дитячої книжки». В наші дні, коли прогрес так шалено мчить вперед, а одна новітня технологія майже миттєво замінює іншу, книжковий світ залишається спокійною затокою, можливістю проникнути глибоко в серця літературних героїв, про яких йдеться. Зрозуміти їх душі, прожити з ними разом найзахопливішу частину їхнього життя та й просто навчитися думати і уявляти більше, ніж ми звикли, дивлячись телевізор, чи переглядаючи ролики в YouTube.

        Існує три види подарунків: гарні подарунки, невдалі подарунки і книги. Подаруйте книгу. Вашій дитині, вашому другові, або просто самому собі. Подаруйте книгу, адже книга – це справжній маленький світ.  

«Аверс» – обернений до Вас обличчям