ІСТОРІЯ "АВЕРСУ"

 
 
history
 

“Аверс” — одне із найстарших видавництв на вітчизняному ринку. Його історія офіційно почалась 8 лютого 1994 року, проте ідея видавничої справи зародилась задовго до цього. Обираючи виш для отримання фахової освіти, ще в 16 років Галина Гнидюк вирішує: “піду туди, де роблять книгу”. Відтак, Українська академія друкарства на цілих 5 років стає “альма-матер” для майбутнього засновника “Аверсу”.
Створення власної сім'ї та народження донечки тільки додало впевненості та бажання відкрити справу “свого життя”.
Стартовий капітал підприємства було зароблено завдяки гуртовій торгівлі. Згодом з’ явилися офіс, техніка, транспорт.
Галині Богданівні вдалось зібрати команду професіоналів видавничої справи, долучити до робочого процесу провідних методистів, педагогів, психологів і видавництво зажило власним життям.

ВИДАННЯ ПЕРШОЇ КНИГИ

Видання першої книги "Аверсу" припадає на 1997-й рік. Саме тоді одна із львівських художниць звернулась в до нас із пропозицією випуску календаря для дітей. Ідея виявилась цікавою, однак потребувала доповнення. Казочка про лісових звірят, вірші про природу, ілюстрації пір року, кольорів, форм та лабіринт наповнили першу книгу видавництва. “Лисичка та журавель” вийшла накладом 10 тисяч примірників і, була розкуплена за рекордно швидкий час.
Старт виявився вдалим, після чого видавництво взялося за реалізацію нових, але не менш вдалих проєктів.

“Аверс” в наші дні — успішне підприємство, здатне запропонувати продукцію найвищої якості. Усі видання відповідають чинним стандартам вищої освіти, задовольняють читацький інтерес усіх вікових груп. Видавництво часто запрошують до участі в найрізноманітніших форумах, виставках. За високий поліграфічний та літературно-мистецький рівень книги “Аверс” неодноразово нагороджували престижними нагородами на всеукраїнських та місцевих конкурсах.
Зупинятись на досягнутому планів немає. “Аверс” готовий всіляко пожвавлювати літературний процес, експериментувати із новими формами, вводити в літературний обіг нові імена.