Ліс на межі

Автор: О. Весна
Дизайн обкладинки: І. Трохименко, Ю. Крукевич
Ілюстрації: І. Трохименко, О. Весна
Обкладинка: тверда
Кількість сторінок: 384
Вік читача: середній шкільний, старший шкільний
Мова: українська
Оформлення: Ю. Крукевич
Фото на обкладинці: Л. Цірекідзе

Це розповідь про дівчинку Ліну, яка так сильно хотіла втекти від навколишньої реальності, що її бажання було почуто і виконано. Несподівано для себе Ліна опиняється в лісі, з якого, здається, немає виходу.
В лісових нетрях полюють хижаки, наближається ніч, Ліна перелякана і голодна... прокинувшись від страшного сну про лісових чудовиськ, вона мала б радіти, що повернулася додому, але у випадку Ліни життя здається не кращим ніж страшний сон.
"Ліс на межі" — це книга, яка пропонує подорож крізь проблеми і страхи, вийти з лісу означає переступити межі власних можливостей і вирости над собою, внутрішньо змінитися настільки, щоб рухатися далі — не лише у чарівних снах, але і в житті.
Під час своєї подорожі Ліна зустрічається і знайомиться з представниками слов'янської міфології, вчиться, з ким бути обережною, а кому довіряти. Це історія про неприйняття людини оточуючими, про зв'язок поколінь і про те, що змушує нас бути жорстокими та як з цим боротися.

В Оксани є також книга "Які ж вони – янголи?", а ще Оксана Весна запрошує всіх охочих відвідати її сайт, тут можна знайти більше інформації про книги і їх авторку.
 
Ціна: 350.00 грн.
Кількість:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support